ERZ-E11A102
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
ERZ-E11A102
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 625 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 5 kA
Surge Energy Rating : 280 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 1.65 kV
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 1 kVDC
Voltage Rating DC : 825 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 220 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 11mm 1000V Blk ZNR Surge Absorber