B72510E1250K62
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B72510E1250K62
Voltage Rating AC : 25 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 80 A
Surge Energy Rating : 300 mJ
Package / Case : 0805 (2012 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 67 V
Series : MLV-E (automotive)
Varistor Voltage : 39 VDC
Voltage Rating DC : 31 VDC
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Capacitance : 250 pF